Echo grupy

CZAREK W ŚWIECIE BAJEK

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTOALBUMIE

ZDJĘCIA W FOTOALBUMIE DOSTĘPNE SĄ DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PANA RAFAŁA SZYMCZEWSKIEGO Z UM SŁAWNO DZIĘKUJEMY!!!

FESTYN RODZINNY

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

ŚPIEWAJĄCO I TANECZNIE O ZDROWIU

SPOTKANIE Z PANEM OLKIEM

W miłej atmosferze, z koleżankami i kolegami z całego przedszkola, poznawaliśmy i utrwalaliśmy zasady dbania o zdrowie. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy oraz ćwiczyliśmy aby być zdrowymi i uśmiechniętymi przedszkolakami.

MYJEMY ZĘBY

W ramach programu "Zdrowy ząbek", naszą grupę odwiedziła zaprzyjaźniona pani pielęgniarka - pani Ania, która omówiła z nami zasady dbania o zdrowie zębów (dieta, higiena) oraz przeprowadziła instrukaż mycia zębów. Następnie pod jej czujnym okiem samodzielnie myliśmy zęby. Spotkanie zakończyło się zabawą przy piosence "Szczotka, pasta, kubek ciepła woda..."

KOLOROWY I WESOŁY

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Razem z przedszkolakami z całej Polski, 20 września, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.      W tym dniu było dużo wesołej zabawy z kolorową chustą, na dmuchańcu i w ogrodzie przedszkolnym.                                         Panie kucharki przygotowały dla nas pyszny poczęstunek.                                      Na pamiątkę tego święta otrzymaliśmy pamiątkową odznakę.

Więcej zdjęć w fotoalbumie

ALARM!!!

19 października, razem ze wszystkimi dziećmi oraz paniami,                         uczestniczyliśmy w ewakuacji z budynku przedszkola.

Po zakończeniu ćwiczeń przeciwpożarowych obejrzeliśmy samochód strażacki        oraz jego wyposażenie.

Więcej zdjęć w fotoalbumie ...